02 september, 2014

Sarvedega ilves

Kohalikud sõbrad küsisid nädalavahetusel, et kas eestlased on põnevil, et Obama külla tuleb? Ütlesin, et ei teagi, ju ikka on, aga praegu on nad vist rohkem sellepärast põnevil, et presidendiproua avalikult mingit suvalist noormeest suudles! Ülejäänud seltskond vaatas mind nii:


Kivisildnik kirjutas hiljuti väga hea artikli sellest, et presidendipaaril ongi esindusfunktsioon ja kui üleaisalöömine rahva hulgas üha populaarsemaks muutub, peavad nemadki ajaga kaasas käima. Kuigi, jah, kui nüüd tõsiselt rääkida, on ikka veits imelik end nii totaalselt ära unustada, et avalikus kohas võõraid mehi suudelda. Seda enam, et Evelini TÖÖ on olla oma mehe naine. Päris ametikoht või nii.

Aga mulle meeldib, et meil nii värvikas esipaar on. Kõigile vist ei meeldi. Eriti Evelin. Igal nädalal ilmub ajakirjanduses uus kiun - küll ei sobi, et ta joogat teeb, siis arutatakse, millal uued tätoveeringud ilmusid, seejärel lahvatab skandaal, et ta julges omaenda taluõuel paljajalu külalisi vastu võtta… Minu meelest just hea, et tekib kõneainet! Tore julge naine. Show tuleb alati kogu raha eest!

Külliki teadis rääkida, et lisaks rahvuslillele ja rahvuslinnule olevat Eestil nüüd rahvuslits. Ja hiljuti olevat avastatud uus loomaliik - sarvedega ilves. Aga Toronto linnapeale, kes pidevalt pilves on, alatihti pidu paneb ja mööda prostituute käib, jääb Eesti esipaar veel pika puuga alla.

4 kommentaari:

 1. Anonüümne2/9/14 20:43

  Nunu, see vana ilves ka nii süütu pole:-)

  VastaKustuta
 2. Anonüümne2/9/14 21:28

  Tallinna Loomaaia vapiloom on ilves. Nüüd võiks keegi naljahammas tollele papist sarved pähe kleepida ;P

  VastaKustuta
 3. Mulle meeldib, et eestlased oma kindlat joont ajavad-no seda rahvuslikust:D

  VastaKustuta
 4. Ilmus just kusagil - vist ekspressis - artikkel, kus võrreldi Ilvest ja Obamat ja leiti, et mõlemal tähtsal abielupaaril on ühesuguseid ja üsna tõsiseid suhte- ja võõrdumisprobleeme. Velled-vennakesed küll.
  Efka võiks ise presidendiks kandideerida, saaks jälle nalja.

  VastaKustuta