16 november, 2015

Kriitikaminut

Ma olen viimasel ajal "Imelist muutumist" vaadanud ja nagu telesaadetega ikka - need peavad ju intrigeerima. Esiteks see, et ükskõik kui hea tulemus dieetide, lõikuste ja hambaproteesidega saavutatakse, lõpukaadri tarvis tehakse muutuja nii koledaks kui üldse saab! Viimases saates oli kohe eriti õudne, seda meiki oleks tsirkusesse kah natuke liiga palju olnud. Pime meikar on neil seal või?

Osalised muidugi… võta üks ja viska teist. "Ega ma eriti midagi ei söö ja kodus on alati salatit!" Jap, täpselt nii sa 150-kiloseks muutusidki! Aga siis koorub vaikselt, et pirukad on igapäevane kraam ja muu hea-parem muidugi ka. Ohh, need pirukad seal! Mulle tundus isegi läbi ekraani, et viskab soojade pirukate lõhna! Pole ime, et ei suuda vastu panna - ma ka ei suudaks!

Ja see kutt, kes polnud viimased 20 aastat hambaarsti juures käinud! Hämmastav, et suhteliselt mitte-midagiütleva jorsina, seejuures ilma hammasteta (!!!), on võimalik leida endast kümme aastat noorem piltilus pruut. Okei, ilu on vaataja silmades, aga kohe kindlasti võiks sellise välimusega neiu omale ka hammastega peikat lubada. Vot see on armastus!

10 kommentaari:

 1. Jube hea närvikava peab olema, et selliseid saateid vaadata!

  nägin reklaami siiski, pealeloetud teksti sisu oli umbes selline: Ta on jube peletis ja ta elul pole mõtet, kuni tulevad ports ilukirurge, topivad ta täis silikoone ja lõikavad kõik muu väiksemas. vot nüüd on ta elul jälle mõte!

  Palju õnne!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Eks see paras mõnitamine ole, mõnuga näidatakse alati terve alasti keha ka ette, et kujutlusvõimele enam üldse ruumi ei jääks…

   Kustuta
 2. Mina ei saa aru, miks nendes muutumissadetes tehakse liiga palju. Miks alla 30-aastastele alati botoxit süstitakse kuigi kortse inimestel pole.
  Selle hambutu noormehe pruut oli muidugi ekstraklass, eriti pigem ving teemal kuidas tuleks teha nii, et mees ikka noorem välja näeks. Et ta jumala eest eakohaseid riideid ei kannaks vaid ikka neid, mis nooremaks teevad, et täitesüstid ikka nooremaks teeks.... Ma päris hästi ei saanud aru, miks tütarlaps astus suhtesse mehega, kellel tema meelest nii palju puudusi oli...

  VastaKustuta
 3. Selle viimase lõigu kohta tekkis mul täpselt sama mõte. Aga nõustun ka viimase kommenteerijaga - üks paras vingats oli ta ka. :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Vingus nats paljuvõitu, sellega olen nõus, aga vingumine oli ilmselt saatesse sisse kirjutatud, et hea draama saaks. Samas need riided, mis Ženja kutile algselt välja valis, olid ka minu meelest suht jubedad ja meest kaunimaks ei teinud. Nad oleks võinud hoopis paluda kutil juukseid veidi pikemaks kasvatada ja lõpukaadriks hea lõikuse teha, mulle tundub, et see võinuks ka veits välimusele juurde anda.

   Hambad ei tulnud kah kõige paremad välja. Parem ikka kui ilma, aga uued olid kuidagi natuke liiga suured minu meelest.

   Kustuta
 4. Hahaa, aga ma mõtlen sama, naistest tehti nagu mingid elutud Barbie nukud, no sorry...

  VastaKustuta
 5. Anonüümne17/11/15 15:01

  No botox botoxiks, aga mul vajus karp lahti selle blondi naise (sry, nime ei mäleta) ninaopi peale, mille vajadust ei näinud see naine ise ega tema perekond. Mina kõrvalseisjana ka näinud. Ja siis arst veel seletas tähtsalt, et selliseid pisikesi!!! muudatusi ongi raskem teha, kui suuri parandusi. No johhaidii, miks ometi? Mu meelest oli see muutus ka pigem olematu, aga ikka oli vaja inimese nägu lõikuma kukkuda, kui ta juba kätte saadi. Huvitav, kas osalejatel on keelatud teatud oppidest loobuda, et muidu võetakse muud ka käest ära?

  VastaKustuta
 6. Mis seal Kanadas ka TV näidakse?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Pole aimugi! Ma ei vaata üldse telekat, mul polegi telekat. Ma arvan, et reklaami on veel rohkem kui Eestis ja saated on kõvasti ajuvabamad, sest vaata kui lähedal Ameerika on ;)

   Kustuta
 7. Eks see ole vastav sort rahvast ka, kes sellistesse saadetesse läheb - ma ütleks, et ise samuti kriitikameeleta ja selle "viieteist minuti kuulsuse" pärast valmis ka omaenese vanaema maha müüma. Tunnistan ausalt, mul neist kahju küll ei ole. Aga üldiselt ma ka pole telekat juba 10 aastat lahti teinud, kunagi enne seda juhtusin üht sellist saadet kellegi pool nägema - ise poleks vaadanudki.

  VastaKustuta