07 mai, 2018

Pime kana leiab ka... superstaari

Kas teile ka tundub, et Superstaarisaate stilistil on Helisega mingi kana kitkuda? Ebasobivamaid riideid kui talle iga jumala kord on selga pressitud, annab ikka otsida! Üle ühe saate rebenemiseni pingul nahkpüksid või -seelik, absoluutselt igas saates mingid üliveidrad kingad, mis jalad kohmakaks ja töntsiks muudavad. Pange inimesele mõnusalt voogav maani kleit selga, võib-olla jääb siis ka kommentaariumites viginat vähemaks, et Helis nii ebakindel on. Kuidas üldse oleks võimalik end selles ilges kunstnahatükis, mis arvatavasti seebiga selga tõmmati, mugavalt tunda??? Mul hakkab isegi teisel pool ekraani kaastundest ihu sügelema.

Muideks, mis värk Merilinil nende näo ümber laotud kümne juukseklambriga on? No ei ole ju enam viieaastane!

Aga laulavad mõlemad maru hästi!

Ja kui ma juba nii pealiskaudselt välimuse arvustamise lainele sattusin, tahaks meenutada seda poissi, kellel oli põhimõtteliselt sama soeng nagu omal ajal Eino Baskinil (ühe poole juuksed üle pea teisele poole kammitud). Ainult, et superstaarihakatisel oli see soeng oluliselt kohevam kui Baskinil. Teate küll - see poiss, kes hirmsasti poistebändi tahtis teha?

Guugel aitas: Rauno! Guugel aitas ka nii palju, et see ainus lause, mis igat superstaari nende ametlikul lehel tutvustab, on Rauno puhul: "Otsustas töö ja kooli asemel end täielikult laulmisele, tantsimisele ja näitlemisele pühendada". Nojah, eks 16-aastaselt tulevadki ju need kõige geniaalsemad ideed...

Ja Uudo. See, kes ajakirjanduse väitel "rabas makaronide eest juhutöid teha, et elu sees hoida". Kas eelvoorudes ei olnud mitte temast klipid vanemate hiiglaslikel valdustel, kus karjade kaupa lihaveiseid ringi jalutas? Minu meelest veidi piinlik 20-aastase jõuka perepoja suust selliseid rumalusi kuulata. Nagu Mihkel Raud ütles, võiks Uudo seda "siira ja armsa maamehe" prototüübile rõhumist nõks tagasi tõmmata, muidu võib veel läilaks minna.

Näe, jõudsimegi sujuvalt farmiteemani. Siin on stiilinäide, kuidas mul prouad munevad. Vahel lihtsalt juhtub, et pead munema täpselt selles kohas, kus keegi juba ees istub. Sel juhul istud sõbrale lihtsalt pähe! Sõber muideks ei pannud eriti pahaks. Võib-olla talle meeldiski pimedas muneda?

7 kommentaari:

 1. Mille kaudu Sa Eesti kanaleid vaatad?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Google Chrome'il on selline rakendus nagu Hola, mis laseb valida, mis riigis sa parasjagu "oled". Lihtsalt laadisin selle netist alla ja toimib väga hästi (aga juba aastaid tagasi, seega täpsemalt ei oska seletada, kuidas see käis; väga lihtne oli).

   Kustuta
  2. Anonüümne8/5/18 12:59

   Oi aitah. Oleks varem seda teadnud. Alla laaditud ja saan ka lopuks eesti saateid vaadata.

   Kustuta
 2. Jaa, ma ka eile vaatasin, et kuidagi jube ebaõnnestunud rõivavalik tal ja minu kehatüübiga see ka ei sobiks. Üldse on vist mingi.. üks kehatüüp, millele selline seelik sobiks. Minu arvates laulab ka väga ilusti.

  Kusjuures iga nädalaga hakkan Uudo puhul üha rohkem Mihkel Rauaga nõustuma, on tõesti veits läila juba.

  VastaKustuta
 3. Oh neid kanu :D :D :D

  VastaKustuta
 4. Anonüümne9/5/18 19:31

  Uudole teed pisut liiga hetkel, sealsamas artiklis (vist) oli ka juttu, et ta võttis põhimõtteliselt pähe endale, et kui saab 18, siis ei ela enam vanemate raha eest ja tegi kõik selleks, et 100% ise omal käel hakkama saada. Aga teised tähelepanekud on samad, mis mullegi silma hakanud. ��
  No eks näis, lõpuni on veel aega, jõuavad ehk üllatada isegi. Või siis mitte. ��

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Võib olla küll, et teen liiga. Õhtuleht näitas ainult sissejuhatust, terve artikli nägemiseks oleks pidanud maksma. Aga kui pealkiri räägib, et keegi rabas makaronide (?) eest tööd rabada, et elu sees (!) hoida ja samas sissejuhatus valgustab, et Uudole meeldivad ekstreemsused nagu lumelaud ja langevarjuhüpped, siis... Nende eest ju makaronides ei tasu :)

   Kustuta