13 detsember, 2018

Parim ost

Mulle meeldib paduvihm! Praegu kallab õues nagu ämbrist. Toas on soe ja mõnus, jõulutuled põlevad, laps magab, ise peaks kah magama minema.

Kuigi näiteks täna hommikul ärkasin enne Oscarit! Esimesed üheksa kuud oli ta täiesti lootusetu magaja, aga viimaste nädalatega on asi nii jõudsalt paranenud, et öösiti ärkab kas ainult korra või üldse mitte ja päeval teeb kaks uinakut, neist kumbki umbes kaks tundi pikk. Mis nii viga!

Paar päeva tagasi käisime sõbrannal külas, kus Oscar sai nukuvankriga mängida. See oli tema meelest maailma kõige lahedam asi üldse! Ka reisimise puhul on ta lemmikasi vankriratastega mängimine, sest lennujaamades ja hotellis on need alati käeulatuses. Sellist luksust kodus ju ei ole, käru elab meil pagasnikus, mitte elutoas.

Mainisin sõbrannale, et olen juba mõnda aega mõelnud talle nukuvanker soetada, aga pole sobivat leidnud. Need on ju kõik kärtsroosad! Sõbranna soovitas IKEA'sse vaadata, seal olevat lastele mingi lükatav asi, mis meenutab natuke muruniidukit. Aga rattad on olemas, nii et sobiks!

Täna käisin juhuslikult oma lemmik-kodupoes ja mis ma näen - maailma kõige ideaalsem nukuvanker! Ma oleks selle vist isegi siis ära ostnud kui mul last ei oleks.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar