05 oktoober, 2020

Mõttenupud

Koristamine on saatanast. Mul jäi täna varvas tolmuimeja alla ja hirmus valus oli. Nüüd, mitu tundi hiljem, võtsin lõpuks soki jalast ära ja selgub, et küüs on keskelt pooleks, alt verine ja osaliselt lahti. Irooniline on see, et paar minutit enne juhtunut püüdsin mingit pudi masinasse tõmmata ja ei saanudki, muudkui lendas eest ära. Lõpuks tõstsin sõrmede abil prügikasti. Aga kui läheb varvaste lõhkumiseks, pole küsimustki, et ei saaks hakkama.

-

"Estonia" katastroof võiks 26 aastat hiljem tõesti kuskilepoole liikuma hakata sellest tobedast "ei tea jah, kuidas auk laeva külje sisse sai, äkki kukkus põhja minnes vastu kivi"-faasist. Ma ei tahaks mingi tobe vandenõuteoreetik olla, aga uurimisega seotud dokumentide salastamine 70-ks aastaks ei ole minu meelest mitte millegi loogilisega seletatav. 

-

Sõbranna rääkis, et keegi olevat teda pirtsakaks sööjaks nimetanud. Ja tunnistas, et ütlejal oli vist õigus. Küsisin, et mida sa ei söö siis? "Noh, pekki näiteks. Ja paprikat. Muid asju söön."

Vabandage, aga kes sööb pekki?

-

Matt leidis mingi äppi, mis tegi Oscarist tüdruku. Saage tuttavaks: Oscarita.

9 kommentaari:

 1. Mina söön pekki, jeerum kui hea :D Ahjus küpsetatud... ja hea maasingi pekk... Aga hetkel annan endale aru, et minu pekiarmastus ei ole kõige tervislikum...elu paneb prioriteedid paika :D

  VastaKustuta
 2. Lihtsalt oluline info, et sellised postitused on mu lemmikud. 😄 Ükspäev sõin kogemata pekitüki ära, no jeerum kui rõve oli!

  VastaKustuta
 3. Anonüümne5/10/20 12:06

  Muide paprikast rääkides, mul mees ka ei söö ja lihtsalt imestama paneb kui paljudele toitudele on paprikat sisse pandud. Näiteks köögivilja segud,retseptid, valmistoidud, pitsad, jne. Põhimõtteliselt saan aru, mõni asi võibki mitte maitseda.
  Aga mul ämm ei söö juustu, igasugust, toorjuustu, tavalist juustu, kodujuustu, brie juustu, hallitusjuustu. Lihtsalt et sõna sisaldab "juustu" kuigi maitselt ja sisuliselt täitsa erineva sisuga tooted. Siiamaani ei saa aru sellest, aga see nagu lihtsalt jutujätkuks.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oscar on suur paprikasõber, mis minu jaoks ei ole üldse loogiline. Samas kurki, mida lapsed tavaliselt armastavad, ei taha.

   Kustuta
 4. Mmm, pekk. Mmmmm, suituspekk leivaga, mulgikapsa sees olev läbikasvanud liha pekiga, seapraad koos pekiga. Ohh, kõht läks nüüd tühjaks.

  VastaKustuta
 5. Ikka inimesed söövad pekki :) Mingit seda, ee, pork bellyt ju süüakse ja niipalju kui ma seda pork bellyt olen eemalt näinud, on see suht pekk. Ma ise prepareerin oma lihatükkidelt küljest ära ka millimeetrise pekikirme, sellepärast ma ise sellest pork bellyst suuremat ei tea. Minu puhul oleks selle söömine umbes nagu ajukirurgia.

  Aga lisaks pekile ma ei söö ka näiteks mitte mingisuguseid mereande ega mitte mingisuguseid seeni ja ma olen reaalselt näinud söögikohtade menüüsid, kus ma ei saakski mitte midagi süüa :D Seda juba võib nimetada pirtsakaks inimeseks (mind, ma mõtlen).

  VastaKustuta
 6. Ohh, kuidas nüüd suu jookseb vett, korraliku suitsuahju peki järgi veel eriti.... njämmmm :D

  VastaKustuta
 7. Lugesin siinseid kommentaare ja pean tunnistama, et pekil ja pekil on vahe. Kui on selline ligane valge pekitükk, mida koolisöökla supi seest võis tihti leida, siis sellist ma küll ei söö, samas suitsuahjust tulnud läbikasvanud lihale annab pekiviirg mahlasust juurde.

  VastaKustuta
 8. Oscarist sai tõeliselt ilusa tüdruku ;)

  VastaKustuta